Posted on

ÁLLÁSHIRDETÉS – EURÓPAI UNIÓS PROJEKTMENEDZSERT KERESÜNK

A Logframe Tanácsadó Iroda pécsi irodájába munkatársat keres EURÓPAI UNIÓS PROJEKTMENEDZSER munkakör betöltésére.

Az európai uniós projektmenedzser munkakörébe tartozó főbb feladatok:
• Elsősorban hazai (főleg gazdaságfejlesztési) és másodsorban nemzetközi, európai uniós támogatású pályázati projektek menedzsmentje, melybe beletartozik a projekttagokkal való kommunikáció, projekt elszámolások, jelentések és beszámolók előkészítése, szakmai dokumentációk írása, valamint kifizetési igénylések előkészítése.
• Projektekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása.

Képzettségi feltételek:
• Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat (európai uniós projektek menedzselése)
• Felsőfokú végzettség
• Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban (nem a nyelvvizsga megléte, hanem a középfokú szintű nyelvhasználat a lényeges)
• Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség, valamint kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
• Pontos, precíz munkavégzés, határidők betartása

A pozícióhoz előnyt jelent, de nem feltétel:
• Felsőfokú gazdasági végzettség
• Felsőfokú angol nyelvtudás
• Horvát nyelvtudás

Amit kínálunk:
• versenyképes jövedelem
• próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony
• teljes munkaidős foglalkoztatás
• Pécs belvárosi munkavégzés
• kiváló munkakörülmények

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal, valamint magyar nyelvű motivációs levél csatolásával, melyben bérigény is feltüntetésre kerül, az alábbi e-mail címen: logframe@logframe.hu.