Logframe Consulting Office

Magyar | English

ÁLLÁSHIRDETÉS -  NEMZETKÖZI PROJEKTMENEDZSERT KERESÜNK

2018. 04. 10.

A pályázatírással és azok teljes körű menedzsmentjével foglalkozó Logframe Tanácsadó Iroda munkatársat keres nemzetközi projektmenedzser munkakör betöltésére.

Cégismertető:

A tanácsadó iroda 2007-ben kezdte működését. A cég fő tevékenysége projektfejlesztés, pályázatok elkészítése és teljes körű menedzsmentje. Munkatársaink mind egyetemi végzettségű szakemberek, akik közül többen már 15 éve tevékenykednek a területfejlesztésben, korábban regionális fejlesztési ügynökségnél dolgoztak. Cégünk alapfilozófiája, hogy a partnereink számára teljes körű szolgáltatást nyújtsunk. Szolgáltatásaink messze túlmutatnak az egyszerű pályázatíráson: aktív részt vállalunk a fejlesztési programok és projektek előkészítésében, valamint igyekszünk együtt gondolkodni megbízóinkkal a fejlesztések kigondolásában és részletes kidolgozásában is.

A nemzetközi projektmenedzser munkakörébe tartozó főbb feladatok:

  • Legfőképp nemzetközi uniós támogatású pályázatok menedzsmentje, melybe beletartozik a projekttagokkal való kommunikáció, projekt elszámolásának, jelentéseinek és beszámolóinak előkészítése, szakmai dokumentációk írása, valamint kifizetési igénylések előkészítése.
  • A pályázatok során felmerülő tanulmányok, elemzések készítése.
  • Projektekkel kapcsolatos háttérdokumentáció előkészítése és egyéb adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Pályázatok előkészítésében való részvétel, valamint projektgenerálás.

Képzettségi feltételek:

  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat (európai uniós projekt menedzsment)
  • Felsőfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség, valamint kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés, határidők betartása
  • Felsőfokú angol nyelvtudás írásban és szóban

A pozícióhoz előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Hazai, illetve európai uniós támogatású pályázatok előkészítésében szerzett tapasztalat
  • Horvát nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony
  • teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Pécs belvárosi munkavégzés
  • kiváló munkakörülmények

Szakmai önéletrajzzal, valamint angol nyelvű motivációs levél csatolásával, melyben bérigény is feltüntetésre kerül, az alábbi e-mail címen: logframe@logframe.hu